Preskočiť na obsah
GA HREŠKOVÁ

Administratíva a podporné služby

GA HREŠKOVÁ s. r. o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Brestov nad Laborcom
Od roku
2025
IČO
56 712 642

GA HREŠKOVÁ

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Brestov nad Laborcom 21, 067 01
Na trhu od
21. januára 2025
IČO
56 712 642
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
11
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte GA HREŠKOVÁ

GA HREŠKOVÁ s. r. o. sídli na adrese Brestov nad Laborcom 21, 067 01. Zapísaná je od 21. januára 2025 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 11 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby, rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí a vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce.

Základné údaje

Obchodné meno
GA HREŠKOVÁ s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
56 712 642
DIČ
2122409751
Dátum vzniku
21. januára 2025
Sídlo
Brestov nad Laborcom 21, 067 01
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 49185/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 2. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa GA HREŠKOVÁ zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 11 položiek.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce

  • Vedenie účtovníctva

  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zobraziť všetkých 11 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Vedenie účtovníctva
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vykonávanie činnosti viazaného finančného agenta v sektore poistenia alebo zaistenia, kapitálového trhu, starobného dôchodkového sporenia a doplnkového dôchodkového sporenia
  • Vykonávanie činnosti podriadeného finančného agenta v sektore poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli GA HREŠKOVÁ s. r. o.?

Sídlo je na adrese Brestov nad Laborcom 21, 067 01.

Čím sa GA HREŠKOVÁ s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; vedenie účtovníctva.

Aké je IČO – GA HREŠKOVÁ s. r. o.?

IČO je 56 712 642, DIČ 2122409751.

Kedy vznikla GA HREŠKOVÁ s. r. o.?

Vznik: 21. januára 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Brestov nad Laborcom 21, 067 01

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre GA HREŠKOVÁ s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ga-hreskova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.